O marce Seegene

Światowy lider w dziedzinie multipleksowej diagnostyki molekularnej

Firma Seegene to światowy lider w dziedzinie multipleksowej diagnostyki molekularnej. Filozofią marki jest nieustanne budowanie lepszej przyszłości dla ludzkości poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu diagnostyki molekularnej. Opracowane przez Seegene technologie i systemy laboratoryjne oparte o metodę PCR i real-time PCR stanowią przełom w tej dziedzinie. Pozwalają one bowiem na diagnostykę wielu patogenów w jednym badaniu (tzw. multipleks). Dzięki nim pojawiła się także możliwość wykonania szerokiego screeningu drobnoustrojów w bardzo krótkim czasie, co ma ogromne znaczenie zarówno w poszukiwaniu przyczyn infekcji u pacjenta, jak i w szeroko rozumianym podejściu epidemiologicznym.

Oprócz produktów i urządzeń do molekularnych metod diagnostycznych Seegene oferuje również dedykowane platformy i oprogramowania, które umożliwiają zaprojektowanie w pełni zautomatyzowanego laboratorium. Odpowiednie skomponowanie wszystkich tych instrumentów pozwala na poprawę jakości wykonywanych badań, skrócenie czasu analizy, a także zwiększenie przepustowości zarówno mniejszych laboratoriów, jak i tych analizujących większą liczbę próbek.

Wszystkie produkty Seegene są poddawane odpowiednim kontrolą zgodnie z wymaganiami systemu jakości oraz przepisami krajowymi. Posiadają następujące certyfikaty: CE-IVD, Health Canada i koreański MFDS.