O spółce New Lab Systems

NewLab Systems Sp. z o.o. działa w branży biotechnologicznej od 2011 roku. Naszym głównym celem jest rozpowszechnianie innowacyjnych rozwiązań w diagnostyce molekularnej w Polsce. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów marki Seegene w kraju. Współpracując z koreańskim producentem staliśmy się częścią ogólnoświatowej sieci dystrybucji, dzięki czemu wprowadzamy najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowania z zakresu diagnostyki molekularnej.

Pragniemy wspierać rozwój polskiej służby zdrowia w zakresie diagnostyki, dlatego nieustannie śledzimy nowości pojawiające się na całym świecie i poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązań dla laboratoriów. W wyborze produktów, które trafiają do naszej oferty stawiamy przede wszystkim na najwyższe standardy jakości poparte certyfikatami, a także na ekonomiczną sferę funkcjonowania laboratoriów diagnostycznych.

Oprócz szerokiej oferty urządzeń laboratoryjnych oraz odczynników przeznaczonych do identyfikacji infekcji metodą multipleks real-time PCR projektujemy także gotowe rozwiązania, które optymalizują koszty oraz zwiększają wydajność laboratorium. Dostarczamy kompleksowo wszystkie potrzebne elementy do stworzenia funkcjonalnego laboratorium – począwszy od mobilnego laboratorium kontenerowego, poprzez nowoczesne urządzenia i odczynniki, skończywszy na dodatkowych materiałach zużywalnych.